Elektrische deken met drie temperatuurzones
Als een elektrische deken meerdere temperatuurzones heeft, zijn dat er meestal twee. Wat deze warmtedeken van Hydas uniek maakt, is het feit dat deze er maar liefst drie heeft. De temperatuur loopt door deze zones op vanaf de schouders tot aan de voeten. De warmte wordt dus nog beter afgestemd op jouw lichaam.
Veilig slapen op je warmtedeken
Deze warmtedeken is voorzien van drie warmtestanden. Nadat de deken twee uur heeft aangestaan, gaat deze vanzelf uit. Je kunt dus rustig in slaap vallen, terwijl deze nog ingeschakeld is. Mocht de elektrische deken te heet worden, dan gaat hij ook vanzelf uit.
Extra lang snoer
Deze eenpersoons warmtedeken van Hydas beschikt over een extra lang snoer van 3,10 meter lang. De afneembare temperatuurregelaar is voorzien van een warmte-indicator met licht, zodat je hem ook in het donker op de juiste temperatuur kunt afstellen. De warmtedeken is gemaakt van extra dun, niet geweven polyester.